Kızılcık Şerbeti’nde Nursema’nın intikamı geceye damga vurdu… İzleyenler ‘her şey yeni başlıyor, Nursema burada kalmaz’ dedi!

Kadına şiddet sahneleriyle Türkiye’nin gündemine yerleşen Kızılcık Şerbeti’ne RTÜK inceleme başlatmış ve diziye yüzde 5 para cezası ve 5 kez program durdurma cezası vermişti. Dizinin başrol oyuncuları RTÜK’e tepki göstermişti.

Toplumun sinir uçlarına dokunan ve reytinglerde üst sıralarda yer alan Kızılcık Şerbeti, dün yayımlanan 20. bölümünün final sahnesiyle sosyal medyada gündem oldu. Kızılcık Şerbeti’nde Nursema’nın intikamı geceye damga vurdu… İzleyenler her şey yeni başlıyor, Nursema burada kalmaz dedi! Nursema daha neler yapacak?


Başrollerinde Barış Kılıç, Evrim Alasya, Sıla Türkoğlu ve Doğukan Güngör’ün yer aldığı dizinin 24 Mart Cuma akşamı yayınlanan 20. Bölümünde Nursema, herkesle yüzleşmeye başladı.

Bir haftadır merakla beklenen sahnelerde Nursema, annesi ve babasını resmen reddetti.

Kızılcık Şerbeti’nin dün akşamki bölümünde Nursema, kendisini gerdek gecesi camdan aşağı atan eşini, herkesin içinde ifşa etti.

Ailesiyle de hesaplaşan Nursema’nın sahnesi sosyal medyada gündem yarattı.

Evrim Alasya, Sıla Türkoğlu, Doğukan Güngör, Barış Kılıç, Sibel Taşçıoğlu, Ceren Karakoç ve Settar Tanrıöğen’in başrolünü paylaştığı Kızılcık Şerbeti dizisi, dün akşam 20. bölümüyle ekrana geldi. İstemeyerek evlendiği eşi tarafından gerdek gecesi camdan aşağı atılan Nursema, herkesin içinde hesaplaştı.

NURSEMA HER ŞEYİ BİR BİR İFŞA ETTİ

Nursema hiçbir şey olmamış gibi eşinin ailesinin evine gitti.
Kendisini zorla evlendiren ailesini iftara çağıran Nursema, herkesin içinde kocasının kendisini camdan aşağı attığını söyleyerek “Son zamanlar bana yaşattığınız her şey için sonsuz teşekkür ederim. Babacığım, beni evlendirdiğin gün var ya bu ruh hastası beni camdan aşağı attı. Ve siz o sırada beni bu psikopatla İtalya’da balayında zannediyordunuz” dedi.

YÜZÜNE TÜKÜRDÜ

Nursema’nın intikamı izleyicileri ekran başına kilitledi.
Nursema’nın kayınvalidesinin intikamı da acı oldu. Nursema herkesin içinde kayınvalidesine “Bu kadın benim telefonuma el koydu ve senin attığın mesajları bu kadın cevapladı” dedi. Nursema, psikopat eşinin de yüzüne tükürdü.

Kardeşinin evlenmesine çok sevinen Fatih de Nursema’nın intikamından payına düşeni aldı. Fatih ise kardeşini camdan atan İbrahim’in üzerine atladı.

Kızılcık Şerbeti dizisindeki yüzleşme sahnesi kısa sürede sosyal medyanın gündemine oturdu. Birçok kullanıcı sahne için “Böyle rezil herifler herkesin içinde ifşa edeceksin”, “Çok iyi bir sahne” ve “Haftalardır hepimizin söylemek istediği şeyleri bir bir haykırdı Nursema” dedi.

YENİ BÖLÜM FRAGMANI OLAY OLDU

21. bölüm fragmanında ise Nursema’nın eski sevgilisiyle yakınlaşma sahneleri olay oldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir