Ünlü Youtuber’dan XRP Yorumu: Zengin Edecek!

Youtube’da ürettiği kripto içerikleriyle ön plana çıkan “BitBoy” lakaplı Ben Armstrong, XRP hakkındaki sosyal medya gönderisiyle büyük ilgi topladı.

Son haftaların parlayan yıldızı olan XRP için “BitBoy’dan” ilgi çekici bir Twitter paylaşımı geldi. SEC-XRP savaşında özellikle de bu yıl XRP’nin öne çıkması, sadece ekosisteminde değil genel olarak kripto camiasında büyük bir heyecan yarattı. Aylardır beklenen dava sonucunda sona yaklaşılıyor gibi duruyor. Davada, XRP bazlı gelen olumlu haberler, XRP’nin verilerine de yansıyarak, sağlıklı artışlara da öncülük etti. SEC davası üzerinden XRP’ye değinen BitBoy, “XRP’ye dahil olmak, zengin olmanın bir yoludur” şeklinde Twitter gönderisi yayınladı.

XRP-SEC Gerginliği Devam Ediyor

XRP ve SEC gerginliğinin yakında sonuçlanmasını beklediğini belirten BitBoy, XRP’de yeni bir döneme girileceğini vurgulayarak, “zengin olmanın bir yoludur” şeklinde görüşünü belirtti. Davaya dair yakın süreçte iyi bir süreç katedilmesi, XRP tarafına yaramış gözüküyor.

2 Ocaktan bu yana neredeyse yüzde 100’lük bir fiyat artış gösteren XRP, olası bir davayı kazanma neticesinde ciddi oranda fiyatlamaya devam edebilir. Uzun süredir bu gelişmeyi bekleyen XRP yatırımcıları, davadan çıkacak sonuca odaklanmış gözüküyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir