Cansu Tosun’dan Serenay Sarıkaya cevabı: Görürsem merhabalaşırım!

Serenay Sarıkaya’nın annesi Ümran Seyhan, geçtiğimiz haftalarda Nişantaşı’nda bir erkekle yürüyüş yaparken görüntülenmişti. Söz konusu kişinin Serpil Tosun’la evli olan, Cansu Tosun’un babası Kenan Tosun olduğu ortaya çıkmıştı.

Yazlık evlerinde bir araya gelen ve ailece görüşen Seyhan Ümran ile Kenan Tosun’un arkadaşlığının bir süre sonra aşka dönüştüğü iddialarıyla ilgili konuşan Serpil Tosun, “Sürpriz ilişkinin ardından Cansu Tosun’un annesi Serpil Tosun, “Her şey doğru. Konuşacak bir durum yok. Allah’a havale ediyorum onları” demişti.

“SEYİRCİMİZE YAKIN OLMAK BANA İYİ HİSSETTİRİYOR”

Magazin gündemine bomba gibi düşen yasak aşıklardan Kenan Tosun’un kızı Cansu Tosun, önceki gün Akmerkez’de görüntülendi. Muhabirler ile sohbet eden oyuncu, ‘Pembe Pırlantalar’ adlı tiyatro oyunu ile ilgili konuşarak; “Tiyato gayet güzel gidiyor, seyircimize yakın olmak bana iyi hissettiriyor” dedi.

35 yaşındaki Tosun, muhabirlerin “Tiyatro için söylenen ‘er meydanı’ ifadesi doğru mu?” sorusuna; “Kesinlikle öyle, katılıyorum. İyi bir deneyim olur” diye cevap verdi.

“ADRENALİN SEVİYORUM”

Oyunculukla ilgili sınırları olmadığını söyleyen ünlü isim; “Daha iyi nasıl olur diye düşünürüm. Zorlarım her zaman ve heyecanlı olan kısmı da bu bence oyuncu için” şeklinde konuştu. Mücadele etmeyi, keşfetmeyi ve yapmadığının peşine düşmeyi sevdiğini de söyleyen oyuncu, “Benim düşüncem bu şekilde. Adrenalin seviyorum” dedi.

Cansu Tosun, geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından ‘Ailem’ notuyla paylaştığı fotoğrafta babasının olmadığını hatırlatan muhabirlere “Hiç hatırlamıyorum. Öyle mi? Tamam babamı da koyarım fotoğrafa” diyerek cevap verdi.

“AİLE İÇİNDE KALMASI GEREKEN ŞEYLER”

“Babanıza kırılmadınız mı?” sorusuna oyuncu; “O aile arasında konuşulmuş ve aile içinde kalması gereken şeyler. Onları da burda konuşmayalım. Ben kendi özel hayatımı dahi konuşmuyorum. Anne ve babamın özel hayatını konuşmak bana hiç yakışmaz” şeklinde yanıt verdi.

Ünlü isim, “Serenay Sarıkaya ile aynı projede yer alır mısınız?” sorusuna ise şu yanıtı verdi:

O konuyla bunun ne ilgisi var arkadaşlar? Tabii ki aynı projede yer alırım, değerlendiririm. Hiç konuşmaya bile gerek yok. Görürsem merhabalaşırım. Hiç oralara girmeyelim. Anne ve Babamı bırakalım. Başka sorunuz var mı?

“BAZEN SORUNLAR OLUR, SONRA DÜZELİR”

Tosun, bunun üzerine “Sizin aile hayatınız nasıl gidiyor? Bir sıkıntı olduğunu duyduk” diyen gazetecilere, “Çok şükür, çok iyi, ben öyle bir şey duymadım ve yaşamadım. Olur bazen sorunlar, sonra düzelir” diyerek cevap verdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x