Ece Sükan panik oldu! ‘Sen gelme, gazeteciler var’

Oyuncu ve stilist Ece Sükan’ın, Duygu Sarışın’la yedi yıllık ilişkisine nokta koyan, kendisinden 14 yaş küçük Çağatay Ulusoy’la yeni bir aşka yelken açtığı öne sürülmüştü.

SABAHA KADAR EĞLENDİLER

Geçtiğimiz nisan ayında Bensu Soral, birlikte rol aldıkları dizinin setinin ardından Rıza Kocaoğlu ile eğlenmeye gitmişti. Bir gece kulübünde sabahın ilk ışıklarına kadar eğlenen ikiliye, Ece Sükan ve Çağatay Ulusoy da eşlik etmişti. Ünlü oyuncular, gecenin sonunda Arnavutköy’de Ece Sükan’ın evine gitmişti.

Binadan içeriye ilk Ece Sükan girmişti. Sükan’ın ardından Çağatay Ulusoy ve Rıza Kocaoğlu da koşar adımlarla binaya girerek, soruları yanıtsız bırakmıştı.

“SIRADAN BİR ARKADAŞ GEZMESİ”

Tüm bunların ardından Çağatay Ulusoy, “Bir projede birlikte çalıştık. Ece Hanım’la daha eski bir tanışıklığımız var aslında. Sıradan bir arkadaş gezmesiydi, yanlış bir şekilde dile getirdiler. Altında bir şey aranacak bir durum yok bence. Bizi birlikte görebilirsiniz, altında bir şey aranmasın lütfen” açıklamasını yapmıştı.

ECE SÜKAN’DAN UYARI

Ece Sükan, önce gün Karaköy The Peninsula Otel’in merdivenlerinde görüntülendi. Gizemli arkadaşı ile birlikte dışarı çıkacağı sırada basın mensuplarını fark eden ünlü isim, “Sen gelme, gazeteciler var” diyerek, yanındaki kişiye uyarıda bulundu.

KAPI KENARINA SAKLANDI!

Basın mensuplarına görüntü vermek istemeyen ünlü ismin arkadaşı, kapı kenarına saklansa da başarılı olamadı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x