Marvel’s Spider-Man 2’nin resmi olmayan PC portu 60 FPS’de çalışıyor

Marvel’s Spider-Man 2‘nin PC versiyonu resmi olmasa da geliştirilmekte ve erken aşamalarda bile oldukça iyi çalışıyor. PC_Focus’un X/Twitter üzerinden bildirdiğine göre, mod yapımcıları, geçen hafta sızdırılan oyunun PC geliştirici sürümünü tersine mühendislik yaparak, gayriresmi bir PC portu geliştiriyorlar.

Şu anda 60 FPS’de çalışan bu port, henüz dokular ve arayüz unsurları olmadan sunuluyor. Şu anki haliyle pek çok hata içermesine rağmen, geliştiricilerin bu gayriresmi portla şimdiden başardıkları oldukça etkileyici.

Marvel’s Spider-Man 2’nin resmi olmayan PC portu 60 FPS’de çalışıyor

Marvel’s Spider-Man 2‘nin PC için çıkış zamanı henüz belirsiz olsa da, bir noktada piyasaya sürülecek. Geçen ay internete sızan bilgilere göre, bu portun geliştirilmesi bu Mali Yıl içinde tamamlanacak, yani Nisan’dan sonra bir zamanda piyasaya çıkacak. Ayrıca, bu port, Insomniac’ın bugüne kadar geliştirdiği en pahalı port olma yolunda, bu nedenle PlayStation 5 sürümünü ne kadar iyileştireceğini görmek ilginç olacak. PlayStation 5‘te zaten etkileyici olan bu oyun, Alessio’nun incelemesinde de vurgulandığı üzere, yüksek beğeni toplamıştı.

Marvel’s Spider-Man 2 şu anda PlayStation 5‘te mevcut. PC portu hakkında daha fazla bilgi geldikçe sizi güncel tutacağız, bu yüzden en son haberler için bizi takip etmeye devam edin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x