Video Çekerek Uyuşturucu Batağına Düştüğünü Söyleyen Damla Ersubaşı’nın Avukatı Gerçekleri Açıkladı

Sihirli Annem’in Tuğçe’si Damla Ersubaşı, geçtiğimiz saatlerde uyuşturucu kullandığını ve kumar oynadığını itiraf ettiği bir videoyla gündeme gelmişti. Ersubaşı’nın avukatından, videoya dair çarpıcı açıklamalar geldi…

Bir döneme damga vurmuş, hala açık ara farkla en iyi çocuk dizisi olarak değerlendirilen Sihirli Annem’in Tuğçe’sini tanımayanınız yoktur…

Yıllar boyunca Sihirli Annem’le ekranlarda gördüğümüz Damla Ersubaşı, 2016 yılında işletmeci Mustafa Can Keser ile nikah masasına oturmuştu.

2020 yılında eşi tarafından ihanet ve şiddete maruz kaldığını söyleyerek anlaşmalı boşanan Damla Ersubaşı kızları Zehra ve Zeynep için sık sık bir araya gelmeye devam etti.

Bu görüşmelerin sonrasında ilişkilerine bir şans daha tanıma kararı alan çift, ikinci kez evlense de sonuç değişmedi. Yine aynı şekilde, fiziksel/psikolojik şiddet ve ihanet sebebiyle boşandı.

Geçtiğimiz günlerde bir iddia ortaya atılmış, Mustafa Can Keser’in Damla Ersubaşı’nın yasaklı madde bağımlısı olduğunu ileri sürerek Aile Mahkemesi’ne başvurduğu ve ‘velayetin değiştirilmesi’ davası açtığı ortaya çıkmıştı.

Hürriyet’ten Özge Eğrikar’ın haberine göre Mustafa Can Keser’in avukatı dilekçede Damla Ersubaşu’nın çocuklarının evde olduğu sırada yasaklı madde kullandığı ve birden fazla kişiyle birliktelik yaşayıp partiler verdiğini iddia etti.

Derken, sabah saatlerinde Damla Ersubaşı’nın gözyaşları içinde çektiği bir video gündeme bomba gibi düştü.

Videoda uyuşturucu kullandığını ve kumar oynadığını itiraf eden Damla Ersubaşı, “İstediği her şeyi yapsın, çocuklarımın annesiz kalmasının tek sebebi Mustafa Keser ve ailesi” diyerek isyan etmişti.

Yeni bir gelişme daha yaşandı ve konuyla ilgili sessiz kalan Damla Ersubaşı’nın avukatı Mehmet Kutlu’dan kamuoyuna duyuru geldi.

Kutlu, konuyla ilgili “Mustafa Can Keser, müvekkili çocukları ile tehdit ederek ilgili videoyu kayıt altına aldırmış ve kendisine gönderilmesini sağlamıştır. Müvekkil, çocuklarıyla olan ilişkisinin ve çocuklarının psikolojisinin zarar görmemesi adına bu baskıya boyun eğmiştir. Sadece Mustafa Can Keser’de bulunan bu video yaklaşık bir buçuk sene öncesine ait olup ne hikmetse eski eş tarafından şimdi medyaya servis edilmiştir.” açıklamasında bulundu.

“Uyuşturucu bataklığına düştüm” itirafında bulunan Damla Ersubaşı’nın saçlarının siyah oluşu ise dikkat çekti. Ersubaşı, siyah saçlarıyla son fotoğrafını Haziran ayında paylaşmış, ardından saçlarını birden çok kez farklı renklere boyatmış. Yani video, bir buçuk yıl öncesine ait değilse bile en az 6 ay öncesine ait.

Siz ne düşünüyorsunuz? Hadi yorumlarda buluşalım!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x