Türkiye Sigorta’dan ihracatçılara özel indirim

Türkiye Sigorta, Nakliyat Emtia Sigortası’yla mal sahiplerinin yüklerinin taşınması esnasında uğrayabileceği hasar ve kayıplara güvence sunuyor.

Ayrca Nakliye Aracılığı Sorumluluk (FFL) Sigortası ile ulusal ve uluslararası taşımacılık ve depolama işleri yapan lojistik firmalarının nakliye, taşıma, depolama veya taşımacılığa ait sorumluluklarını yerel ve uluslararası konvansiyonlar kapsamında güvenceye alıyor.

Türkiye Sigorta Genel Müdürü Taha Çakmak, TİM’le işbirliğinin önemine vurgu yaparak şunları söyledi: “Türkiye Sigorta olarak, ülkemizin değerlerine ve ilerlemesinde sektörlerimizin yanında olmak için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bu anlamda TİM’le yeni işbirliğimizle ihracatçılarımızın risklerine güvence sunuyoruz. İhracatçı Birlikleri üyelerine özel sektör fiyat ortalamasına göre oldukça rekabetçi fiyatlar ile kaliteli hizmet sunma taahhüdü vermekten gurur duyuyoruz.”

Diğerlerinden iki farkı var

İhracatçılara sunulan ürünün sektördeki benzerlerinden farkına da değinen Çakmak, sözlerini şöyle sürdürdü: “Sektörümüzde mevcut emtia nakliyat ve nakliyat sigortaları bulunuyor. TİM için hazırladığımız ürünü bunlardan ayıran en önemli fark, ürünümüzün operasyonlarının doğrudan Genel Müdürlük ilgili birimlerimiz üzerinden VIP hizmet şeklinde yürütülecek olması. Üstelik VIP hizmetimize ek olarak İhracatçı Birlikleri üyelerine, uygun fiyat ve taksit imkânlarının yanında yüzde 20 indirim sağlıyoruz.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x